Jesteś tutaj: podatkiksiegowosc.pl > Gospodarka > Becikowe już nie dla wszystkich

Kiedy bank odmówił kredytu

Banki to instytucji finansowego polegające ścisłemu nadzorowi i kontroli państwowej, co powoduje, że nie każdy klient może stać się kredytobiorcą. Kiedy bank odmówił kredytu Nie zmienia to jednak faktu, że banki to tylko jedne spośród wielu innych działających na naszym rynku instytucji, które mogą udzielić pomocy finansowej, gdy tylko pojawi się taka potrzeba.

Istnieje szereg różnych sposobów pozyskania dodatkowych pieniędzy w wyniku zawarcia porozumienia dwóch stron, gdzie jednak będzie pożyczkodawcą, a druga pożyczkobiorcą. Stronami tymi mogą być dwie osoby fizyczne, dwa podmioty gospodarcze, lub też umowa zawierana jest pomiędzy osobą fizyczną, c a podmiotem gospodarczym. Oznacza to, że pożyczki udzielić może każdy, kto z własnej i nieprzymuszonej woli wyrazi taką chęć.

Najprostszym sposobem pozyskania dodatkowych środków finansowych jest pożyczka u rodziny lub znajomych. Kiedy bank odmówił kredytu Wariant ten chociaż wygodny, nie zawsze możliwy jest do zrealizowania. Inną opcją jest pożyczka zaciągnięta w jednej z wielu instytucji finansowych, zwykle udzielana w postaci chwilówek. Można także spróbować pozyskać środki w ramach tzw. pożyczki społecznościowej, która dostępna jest dzięki specjalnie przygotowanym w tym celu portalowi internetowemu. Zadanie nie jest jednak najłatwiejsze, ponieważ najczęściej wprowadzone są limity dla nowych użytkowników. Pozostają jeszcze pożyczki prywatne, które można zaciągnąć u całkowicie obcych osób w oparciu o umowę cywilno-prawną. Kiedy bank odmówił kredytu Nie jest to jednak w pełni bezpieczne rozwiązanie, a także często obciążone znacznej wysokości odsetkami.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.