Jesteś tutaj: podatkiksiegowosc.pl > Finanse publiczne > Rezerwy budżetu samorządowego

Ekonomiści są potrzebni

Każdy z nas – bez względu na to, czym zajmuje się zawodowo – powinien uświadomić sobie, że ekonomiści są nam potrzebni. Ekonomiści są potrzebni Często bardziej niż nam się wydaje. O ich obecności zapominamy, a to podstawowy błąd.

Ekonomistów ciągle przybywa, ale aż chciałoby się powiedzieć, że nigdy nie będzie ich za dużo. Praca ekonomisty to praca przyszłościowa, która doceniana będzie na rynku pracy zawsze? Dlaczego tak jest? Odpowiedź jest prosta, cały czas się rozwijamy – rozwijają się nasze gospodarki, powstają nowe firmy, nowe miejsca pracy, rynek pracy ulega metamorfozom i przeobrażeniom, zmienia się także ludzkie nastawienie do ekonomii. Ekonomiści są potrzebni Ekonomiści są nam potrzebni do prowadzenia naszych firm i przedsiębiorstw. Chronią nas przed podjęciem niekoniecznie dobrych decyzji, w których musimy decydować o naszych finansach, często majątkach zgromadzonych przez całe życie. Wysnuwają prognozy ekonomiczne na najbliższe lata, co pozwala nam się ustosunkować do obecnej sytuacji, a także podjąć kluczowe, ekonomiczne decyzje.

Ekonomiści są potrzebni Ekonomiści potrzebni są w roli speców od gospodarki światowej, czy państwowej, którzy reprezentować będą nasz kraj poza jego granicami, ale są również niezbędnymi fachowcami, którzy poprowadzą księgowość naszej firmy lub doradzą nam jaki kredyt powinniśmy wybrać.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.