Jesteś tutaj: podatkiksiegowosc.pl > Gospodarka > Becikowe już nie dla wszystkich

Zarabiaj na własnym samochodzie

Dojeżdżając do pracy, wybierając się w dalszą podróż służbową, czy weekendowy wypad za miasto można ograniczyć wydatki związane z użytkowaniem samochodu. Zarabiaj na własnym samochodzie Raczej nie ma tu mowy o super-ekonomicznym paliwie umożliwiającym przejechanie 100 km na jednym litrze, lecz o sposobie polegającym na dzieleniu kosztów ze współtowarzyszami podróży. Pomysł brzmi znajomo, jednak w ostatnim czasie w internecie można odnaleźć specjalny portal, który ułatwia odnajdywanie zarówno osób posiadających samochód, jak i tych, które chciałyby się wybrać we wspólną podróż. Założenie jest proste, jedziesz ekologicznej i przyjemniej. o W rzeczywistości system ten pomaga także zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, jeżeli na stałej trasie zawsze będzie ktoś, kto pokryje połowę kosztów podróży.

Wspólna wyprawa to nie jedyny sposób zarabiania za pomocą własnego samochodu. Zarabiaj na własnym samochodzie Młodzi i energiczni właściciele czterech kółek mogą spróbować swoich sił jako dostawcy jedzenia, głównie pizzy, ale w większych miastach także wiele restauracji poszukuje takich pracowników. Przesyłki kurierskie zwykle kojarzone są z samochodami dostawczymi, jednak coraz częściej można spotkać się z osobami używającymi prywatnych samochodów do realizacji przesyłek większych firm kurierskich. Można także wypożyczać własny samochód w czasie, kiedy sami z niego nie korzystamy. Zwykle przez ok. 8 godzin dziennie auto stoi bezczynnie na parkingu, jednak w tym czasie mogłoby posłużyć komuś innego.

Zarabiaj na własnym samochodzie Niezależnie od wybranego sposobu zarabiania na własnym samochodzie, zawsze należy pamiętać o zapewnieniu odpowiedniego bezpieczeństwa, zarówno samemu sobie, osobom trzecim, jak i aucie, na wypadek kontaktu z mało uczciwą osobą.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.