Jesteś tutaj: podatkiksiegowosc.pl > Gospodarka > Kompresja mieszkaniowa dla gospodarki

Przez internet, czyli kasa prosto na konto

Pieniądze przez Internet kojarzą się zwykle z produktami tj. szybka pożyczki SMS, które udzielane są maksymalnie na 60 dni. Przez internet, czyli kasa prosto na konto Tymczasem coraz więcej instytucji finansowych, daje swoim klientom nie tylko możliwość złożenia wniosku drogą internetową, ale i wypełnienia wszelkich niezbędnych formalności.

Posiadając rachunek osobisty, który obsługiwany jest w ramach usług bankowości elektronicznej wystarczy otrzymywać na niego regularne wpływy z tytułu wynagrodzenia za pracę, aby bank udzielił kredytu gotówkowego bez konieczności udawania się do jego placówki. Co więcej, dysponując takim kontem można l złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej, uruchomienie debetu na koncie lub przyznanie kredytu odnawialnego. Przez internet, czyli kasa prosto na konto Wszystko w niezwykle prosty i szybki sposób, gdzie wszystkie formalności zostają dokonane w trybie online. Po tym jak bank udzieli wnioskowanej pożyczki lub zdecyduje o wydaniu karty kredytowej,  niezbędne dokumenty potwierdzające zawarcie transakcji wysyłane są zarówno na adres mailowy, jak i w tradycyjnej formie pocztą lub przesyłką kurierską.

            W przypadku składania wniosku w innym banku, klient może być poproszony o złożenie oświadczenia o dochodach lub dostarczenie dokumentów potwierdzających stałość dochodów. Jednak także w takim przypadku nie trzeba wychodzić z domu. Wszystkie formalności można załatwić w systemie online, a dokumenty zostaną dostarczone bezpośrednio do domu klienta. Przez internet, czyli kasa prosto na konto Zdarza się również, że przed udzieleniem kredytu do drzwi potencjalnego kredytobiorcy zapuka doradca, który upewni się, że klient jest osobą wiarygodną, a przy okazji podpisze z nim umowę pożyczki.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.