Jesteś tutaj: podatkiksiegowosc.pl > Finanse osobiste > Oszczędzanie bez wyrzeczeń

Kompresja mieszkaniowa dla gospodarki

Kuchnia, łazienka i pokój. Kompresja mieszkaniowa dla gospodarki Wszystko na 11 metrach kwadratowych powierzchni, czyli nowoczesne mieszkania tworzone z myślą o młodym pokoleniu Polaków. Jak pokazują analizy rynku nieruchomości, moda na stałe zmniejszanie powierzchni mieszkaniowych panuje na polskim rynku już od ponad 4 lat. Nowo powstające mieszkania charakteryzują się coraz mniejszym metrażem użytkowym, co nie jest tylko i wyłącznie odpowiedzią na panujący „trend kompaktowy” (nazywany również „kompresją mieszkaniową”), ale i na malejące możliwości finansowe przeciętnego obywatela.

Standardem stały się już dwupokojowe mieszkania o metrażu nieprzekraczających 30 metrów kwadratowych. c Nowoczesne budownictwo, a także wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań architektonicznych pozwalają tak zagospodarować przestrzeń takiego mieszkania, aby zachowało ono swą pełną funkcjonalność. Kompresja mieszkaniowa dla gospodarki 11 metrów to jednak nowość i pobicie wszelkich rekordów, na jakie zdecydował się deweloper z Wrocławia.

Nowy budynek z miniapartamentami znajduje się aktualnie w fazie projektu, a wizualizację nowych mieszkań można obejrzeć na licznych stronach i portalach internetowych. Zaskakującym faktem może być cena tak małych lokali, które wyceniono na blisko 100 tysięcy złotych. Dużo, biorąc pod uwagę, że w innych regionach Polski kwota ta wystarczy na zakup przynajmniej dwukrotnie większej kawalerki. Jeżeli jednak ktoś planuje zainwestować znaczną część wolnych środków, może się okazać, że mini-mieszkania, będą doskonałym sposobem na generowanie dochodu z wynajmu mieszkań. Kompresja mieszkaniowa dla gospodarki Jedno jest jednak pewne, z całą pewnością zyska na tym gospodarka, niezależnie od tego w jaki sposób zostaną wykorzystane super nowoczesne mikro powierzchnie mieszkaniowe.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.