Jesteś tutaj: podatkiksiegowosc.pl > Finanse > Proces wypłacania dywidendy

Gospodarka a e-handel

Jeszcze kilka lat temu e-handel miał wielu swoich przeciwników, którzy głośno komentowali negatywne strony nowego oblicza handlu. Gospodarka a e-handel Dziś w tym rodzaju sprzedaży i komunikacji z klientem upatruje się przyszłość. Pozytywnie patrzy się również na e-handel od strony gospodarki. Nie powinno to jednak nikogo specjalnie dziwić, e-handel mocno i dobrze wpływa na gospodarkę.

E-handel ułatwia życie niemal każdemu z nas, bo prawie każdy choć raz w życiu zdecydował się na dokonanie zakupu bez wychodzenia z domu. Gospodarka a e-handel E-handel usprawnia komunikację między sprzedawcą a konsumentem, ale także przyspiesza cały proces związany z nabywaniem dóbr i usług. Jak wiadomo wszystko co przyspiesza i ułatwia nam życie, a przy okazji wyostrza nasze „gospodarcze apetyty” sprawia, że ma pozytywny oddźwięk na gospodarkę – napędza ją. Tak samo jest z e-handlem.

Rok temu polski handel elektroniczny wygenerował zyski o wartości ponad dwudziestu jeden miliardów złotych. Ta niebagatelna suma powoduje, że polska gospodarka powinna i chce inwestować w ten rodzaj innowacyjnego handlu. Gospodarka a e-handel Biznes elektroniczny to ogromne szanse i możliwości dla każdego rozwijającego się państwa.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.