Jesteś tutaj: podatkiksiegowosc.pl > Budżet państwa > Jakie kompetencje ma Zarząd NBP?

Gospodarcze ułatwienia dla przedsiębiorców

Podczas jednej z ostatnich konferencji prasowych zorganizowanych przez ministerstwo gospodarki dowiedzieliśmy się, że państwo będzie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców. Gospodarcze ułatwienia dla przedsiębiorców Na ten cel resort gospodarki wyda nawet ponad miliard złotych. Wszystko po to, aby przedsiębiorcom łatwiej prowadziło się własny biznes.

Miliard złotych resort wyda na wiele udogodnień i usprawnień w zamyśle dedykowanych przedsiębiorcom zrzeszonym w różnych dziedzinach i branżach. Decyzja o podjęciu takich kroków motywowana jest tym, iż polska gospodarka nieustannie się rozwija, dlatego należy myśleć i uwzględniać bieżące potrzeby podmiotów gospodarczych – Gospodarcze ułatwienia dla przedsiębiorców zarówno tych małych i średnich, jak i tych dużych.

W tej chwili wiadomo, że gotowy jest projekt ustawy, która zawierać będzie wszystkie zmiany i udogodnienia. Pod koniec roku zajmie się tą ustawą rząd.

Dzięki wprowadzonym w polskim ustawodawstwie zmianom – firmy i przedsiębiorstwa prowadzące działalność na terenie RP, zaoszczędzą łącznie nawet do miliarda złotych. Gospodarcze ułatwienia dla przedsiębiorców Zmiany dotyczyć będą między innymi ubezpieczeń, ochrony środowiska, administrowania danymi osobowymi, czy funkcji kontrolnych, jakie w tej chwili stosuje państwo.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.