Jesteś tutaj: podatkiksiegowosc.pl > Gospodarka > Gospodarka narodowa i jej sektory

Express elixir, gdy liczy się czas

Przelew wykonywany z konta innego banku nie musi zajmować więcej niż kilka sekund. Express elixir, gdy liczy się czas Brzmi nieprawdopodobnie, jednak dzięki express elixir, usłudze błyskawicznej realizacji przelewów, już w chwilę po tym jak zostanie przyjęta dyspozycja wykonania przelewu, przesyłane środki znajdą się na rachunku odbiorcy. Jest więc szybko, pewnie i bezpiecznie, ponieważ wszystkie transakcje posiadają Gwarancję Krajowej Izby Rozliczeniowej.

Przelewy w express elixir realizowane są przez 7 dni w tygodniu, poza standardowymi sesjami, co pozwala na szybkie dokonywanie płatności, gdy liczy się czas. Przykładowo, l dokonywanie rezerwacji biletów lotniczych na następny dzień wymaga natychmiastowej wpłaty środków. Express elixir, gdy liczy się czas Dzięki usłudze express elixir już w kilka sekund po wysłaniu należności znajdzie się ona na koncie odbiorcy. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest dostarczenie pieniędzy w krótkim czasie, jednak na znaczne odległości, np. podczas realizacji płatności dla kontrahenta, lub gdy podczas standardowych zakupów nagle zabraknie pieniędzy. W takiej sytuacji wystarczy dostęp online do rachunku nadawcy przelewu, by w kilka minut później niezbędne środki znalazły się na koncie odbiorcy.

Oczywiście internetowe konto bankowe pozwala na dokonywanie przelewów w każdym dowolnym momencie, jednak z usługi express elixir można skorzystać także w placówce bankowej. Express elixir, gdy liczy się czas Należy jednak pamiętać, że jest to transakcja za którą bank pobiera dodatkową opłatę, która może wynosić od kilku do kilkunastu złotych.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.